פרחי אורנית
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
073-7822082
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

אהובתך חוגגת יומהולדת בבידוד - ככה תשמח אותה!

 
תאריך יום ההולדת של בת הזוג הגיעה, אבל היא בבידוד? הנה כמה דרכים שבהן אפשר להפתיע אותה ולהפוך את האירוע לחוויה בלתי נשכחת
 
משלוח זר פרחים
 
 
התקופה הנוכחית מאתגרת מאוד ומציבה קשיים גם בפני זוגות. זה מתחיל עם זוגות נשואים שמגדלים ילדים וזמן השהייה שלהם יחד מתארך בגלל סגירת מערכת החינוך, אך כולל גם זוגות צעירים יותר שרק רוצים לחגוג וליהנות. ספציפית לקראת תאריך יום ההולדת של בת הזוג למשל, יש חשש מסוים מפני בידוד. אבל האמת היא שדווקא בתקופה כזו ניתן לגלות יצירתיות ולהפוך את האירוע לחוויה בלתי נשכחת.
 

הזמנת משלוח זרי פרחים

 
אפשרות אחת לשמח בת זוג שנמצאת עכשיו בבידוד אבל גם אמורה לחגוג יום הולדת היא כמובן לשלוח עבור זר פרחים. משלוח זרי פרחים יכול להגיע בהתראה קצרה, לבחירת בן הסוג ובכל תקציב שנבחר מראש. בנוסף, קל יחסית להתאים את זר הפרחים לטעם האישי של בת הזוג – כמו למשל על בסיס היכרות מוקדמת איתה ועם הסגנון המועדף עליה.
 

הזמנת בלונים

 
אי אפשר לחגוג יום הולדת בלי בלונים. כאן הקורונה בכלל לא אמורה להפריע וגם לא הבידוד, כי ניתן פשוט לתאם הזמנה של משלוח בלונים ענק עד פתח הבית. במקרים כאלה, כל שנותר הוא לפתוח את הדלת לשליח ולהכניס את הבלונים לבית בצורה עצמאית. גם אם בת הזוג בבידוד, אפשר לבקש מהשליח לקשור את הבלונים לידית וכך אפילו להעצים את ההפתעה.
 

שוקולדים ויין

 
עוד דרך טובה לחגוג יום הולדת בבידוד היא באמצעות סלסלה מפוארת של יין ושוקולד. היין יעזור לבת הזוג להתעודד, בעוד השוקולד ישמש עבורה בתור קינוח וינחם אותה גם בשעות הקשות. אז נכון שאי אפשר לשבת עם בת הזוג כדי לשתות איתה יין ולטעום מהשוקולד, אבל ניתן לנסות לחגוג איתה מרחוק באמצעות שיחת זום.
 

כרטיסי ברכה

 
אסור לשכוח לשלוח כרטיסי ברכה – גם אם מדובר על ימי הולדת של אנשים שאותם אי אפשר לפגוש פיזית. במקרה של יום הולדת לבת הזוג, לכרטיס הברכה יש ערך מוסף. הכרטיס הוא זה שעליו מציינים את האופי של האירוע, את הברכה האישית ואת איחולי ההחלמה. בתקופת הקורונה, ניתן גם לשדרג כרטיס ברכה רגיל עם מדבקות ועם פתרונות יצירתיים של פיסול וציור.
 

סידור פרחים באמצע הסלון

 
לא רוצה שבת הזוג תתאמץ? הבית מספיק גדול על מנת שבת הזוג תעבור את הבידוד בחדר? יכול להיות שזו ההזדמנות שלך לתאם עבורה סידור פרחים ממש באמצע הסלון. הפתרון הזה אידיאלי עבור בנות זוג שנמצאות עכשיו בבידוד אך עומדות לסיים אותו ממש ביום של יום ההולדת, כי כך משדרגים את כל חלל הפנים של הבית באופן מיידי.