פרחי אורנית
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
073-7822082
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

פרח אורכידאה (סחלב) איריס

 
הזמנת פרחים מסוג אורכידאה, הידועים גם בשם סחלב, יכולה לעשות נפלאות ליחסים שלכם עם בת הזוג ולרגש כל אמא ואישה. לא משנה באיזה סוג שלהם תבחרו, הם תמיד יהיו יפים ומיוחדים במינם, ולכן הם מתאימים מאוד לכל סוגי האירועים, החל מיום הולדת או יום האהבה, וגם "סתם כך", כדי לומר תודה.
 
 
 

היופי כן קובע

 
כל מי שנתקל אי פעם בפרחי אורכידאה יודע, שאי אפשר להתעלם מיופיים המשגע. היופי האצילי שלו תופס כל עין, ומעורר רגשות חיוביים כמו התרגשות, תשוקה ואהבה.
 
 
 
פרח אורכידאה סלח
 
 
 
 

אודות האורכידאה

 
למרות שהם נראים עדינים ושבריריים, פרחים מסוג אורכידאה יכולים לגדול ולשרוד בכל תנאי האקלים. ניתן למצוא אותם גם באזורים יבשים, גם באזורים טרופיים וגם באזורים קרים, כששאלת יכולתם לשרוד תלויה אך ורק בדרך הטיפול בהם. עובדה זו מצטרפת לשאר יתרונותיהם של פרחים אלה, שכן אם יטופלו כראוי יוכלו להחזיק מעמד לאורך זמן, ולהמשיך לרגש את מי שאליו הם יועדו.

בארץ ניתן למצוא בעיקר את הסחלב הפרפרני, הקרוי כך על שם צורתו שמזכירה פרפר, ואת הסחלב האנטולי, שצבעו ורוד-סגלגל עם נקודות כהות.
 

סמליות הפרח

 
ביוון העתיקה נחשב הסחלב, הלא הוא האורכידאה בכבודה ובעצמה, לפרח המסמל גבריות ועוצמה, ובתקופה הוויקטוריאנית הוא הפך להיות סמל של מותרות. האמונה הרווחת בסין היתה, כי לפרח יש סגולות ריפוי שונות וכל אלה, בשילוב יופיו המשגע, הופכים אותו לפרח מבוקש עד מאוד.
 
לאור כל זאת, אין ספק כי הזמנת פרחים מסוג זה תהיה תמיד בחירה נכונה ומוצלחת. לפרטים נוספים הנכם מוזמנים לפנות אלינו בטל' 073-7822082 או דרך האתר ונשמח לעמוד לשירותכם.