פרחי אורנית
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
073-7822082
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

איך לבחור פרחים ליום האהבה?

 
גרים בחולון, בת ים, או אולי אפילו תל אביב? יום האהבה הולך ומתקרב, ובין אם מדובר על הוולנטיינס דיי, או על ט"ו באב, אתם רוצים למהר ולפנות אל חנות פרחים בחולון, על מנת שתוכלו לבחור בזר פרחים מושלם לכבוד המועד שמתקרב. השאלה היא כמובן, כיצד בוחרים בזר הפרחים המתאים ביותר ליום האהבה? על מה כדאי לשים במיוחד את הדגש? איך נוכל לקלוע לטעם של בני הזוג שלנו? הנה כמה דגשים לבחירת הפרחים המתאימים והיפים ביותר לקראת היום המיוחד הזה:
 

כך תבחרו בפרחים המתאימים

 
 
  • הצבעים השולטים - באופן מסורתי, הצבעים השולטים בזרי הפרחים ביום האהבה הם הצבעים שנוגעים בגוונים של אדום, כתום, צהוב, ורוד, וכמובן גם לבן. האם זה אומר שכאשר נבחר פרחים, הם לא יוכלו להיות בגוונים אחרים? התשובה היא שזה אפשרי - אפשר גם לשלב למשל ירוק וכחול ועוד גוונים אחרים בתוך הזר שלכם- אבל אין ספק שהצבעים החמים (והצבע הלבן) שאותם הזכרנו צריכים להיות הצבע השלט.
  • שילוב של אלמנטים מתוקים - לא מעט אנשים שפונים לחנויות פרחים, ובוחרים בפרחים ליום האהבה, מקבלים הצעה מעניינת והיא לשלב אלמנטים מתוקים בתוך הזר! כך למשל בין כל הפרחים והגבעולים, לפתע יבלוט לו מקל שבקצה שלו יש פיסת שוקולד בצורה של לבד או פרח. זו מחווה קטנה, רומנטית ויפה מאד לבני הזוג שלכם, שמסמלת את האהבה המתוקה שלכם.
  • האם גם להביא אגרטל? - עוד התלבטות שאולי יש לכם, נוגעת לשאלה האם לקראת יום האהבה כדאי לקנות זר עם אגרטל או בלי אגרטל? אם כבר ידוע לכם כמובן האם לבני הזוג יש או אין אגרטל, זה מקל מאד על הבחירה. אבל אם אתם לא בטוחים, בהחלט אפשר לפנות לחנות פרחים וליתר בטחון לקנות גם אגרטל. זה לא יקר הרבה יותר בצורה משמעותית - וכך אתם הופכים את המתנה למיוחדת ומושקעת עוד יותר.
 

ומה עוד כדאי לזכור לסיום?

 
אתם יכולים כמובן לבחור את הזר ולהעניק אות ובעצמכם באופן אישי לבניה זוג שלכם, ואתם יכולים במקביל גם לבחור במשלוח שיגיע לבית או למקום העבודה של בני הזוג שלכם - בהתאם ללוח הזמנים שלכם.