פרחי אורנית
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
073-7822082
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

איך לקנות זרי פרחים זולים שלא ייראו כך

 
לאורך החיים יש הרבה אירועים המחייבים אותנו ברכישת והענקת מתנות. בעוד חלק מהאירועים מאפשרים תכנון מוקדם וגיוס תקציב ראוי, יש אירועים אחרים בהם קיימת מגבלה מסוימת על סכום הכסף אותו ניתן להוציא. באירועים אלו הפתרון האידיאלי הוא רכישת זרי פרחים זולים שלאו דווקא נראים ככה.

לא חייבים להשקיע אלפי שקלים בזר פרחים כדי להפוך אותו למיוחד, רענן וריחני. היתרון של פרחים בא לידי ביטוי דווקא ברגעים בהם אנו ניצבים מול שוקת שבורה. יש מבחר אדיר של פרחים מתוכם ניתן לבחור את הזר המשתלם ביותר. בנוסף, קיימות שיטות בדוקות להפיכת זר פרחים זול יחסית למתנה יוקרתית ואקסקלוסיבית:

  • קישוטים – שימוש בבלונים, נרות או קישוטים מיוחדים משנה לחלוטין את האופי של זר פרחים. הקישוטים הקטנים עושים הבדל גדול בזרי פרחים. הם הופכים את הזר למתנה מיוחדת ומעניקים לו ערך מוסף. הקישוטים נבחרים לפי תקציב מסוים ומשתלבים בפרחים על פי הגודל, סוגי הפרחים או הדרישות המיוחדות של הלקוח. היתרון של קישוטים הוא שהם נשארים גם אחרי שהזר נובל או מאבד מטריותו.
  • ברכה – לא כדאי להעניק זר פרחים לאירוע ללא ברכה אישית. כאן השיקול הוא בכלל לא כלכלי: ברכה היא חלק בלתי נפרד מהזר וחשוב מאוד להשקיע בה. הברכה יכולה להיכתב על דף נייר סטנדרטי או על פלטפורמה מיוחדת אחרת. הברכה צריכה להיכתב מהלב, באופן אישי ובצורה ישירה. ברכה מוסיפה הרבה לזר פרחים והיא מבטלת את השיקול הכלכלי לחלוטין. כל ברכה הופכת זרי פרחים זולים למתנה יוקרתית ובלתי ניתנת להחלפה.
  • מגוון על חשבון כמות – הטעות הנפוצה ביותר ברכישת פרחים היא התייחסות לכמות ולא למגוון או לאיכות. נציגי חנות פרחים יכולים להסביר לכם בכל רגע נתון על הנושא של מגוון על חשבון כמות. כדאי כמובן להימנע מעודף מגוון או שילוב של פרחים שאינם מתאימים אחד לשני, אך אין סיבה להשקיע הון תועפות בכמות אדירה של פרחים. מי שרוצה לחסוך בהוצאות נדרש להציב סדר עדיפויות ברור ולקבוע כי המגוון בא על חשבון הכמות.
 
 

החשיבות של יצירתיות ברכישת פרחים

 
אין הרבה מתנות המחייבות חשיבה מחוץ לקופסא ומהבחינה הזו יש לרכישת פרחים מעמד מיוחד. אנשים המעוניינים להגיע לאירוע עם מתנה זולה או לשלוח פרחים שנראים יוקרתיים חייבים להיות יצירתיים. אפשרות אחת לעשות זאת היא לשאוב השראה מסידורי פרחים, אתרי אינטרנט העוסקים בתחום ותמונות. המידע המתייחס לפרחים יכול לשדרג את המתנה ולספק לה ערך גבוה. אפשרות שנייה היא להגיע לחנות פרחים ולראות מקרוב את האפשרויות השונות. היצירתיות במקרה הזה תלויה בניסיון של נציגי החנות ובידע העומד לרשותם. יצירתיות היא תחליף להשקעה כספית ולעיתים קרובות היא מבטיחה מתנה הרבה יותר מרשימה ומיוחדת.

בשורה התחתונה, לקוח המבקש לרכוש פרחים יודע כי עליו להשקיע זמן ומאמץ בבחירת הזר המושלם. הבעיה מתחילה כאשר התקציב הוא מוגבל והאפשרויות מצומצמות. רצוי להיערך מראש לבעיות מן הסוג הזה ולפנות זמן לבחירת הזר המושלם. זר פרחים זול שנראה איכותי מבטיח שורה ארוכה של יתרונות. הוא מוענק באופן אישי על ידי נותן המתנה לבעלי האירוע, ניתן לצרף אליו בלונים, קישוטים וברכות ואפשר גם להשתמש בו כדי להביע איחולי החלמה, הערכה, ידידות או אהבה. אין גבול לכמות הביטויים המסתתרים בכל זר פרחים מושקע. השינוי האמיתי מתחיל כאשר אנו מבינים כי ההשקעה לא חייבת להיות כלכלית – אלא אולי דווקא להיפך.