פרחי אורנית
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
073-7822082
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

איך לשמור על זר הפרחים לאורך זמן?

 
 
כאשר אנו מקבלים זר פרחים, אנו רוצים ליהנות ממנו לאורך זמן

קיבלנו זר פרחים יפה, שמנו אותו באגרטל עם מים ונהנינו מיופיו, אולם לאחר יומיים הפרחים החלו לנבול ובמהרה הזר איבד את צורתו ומראהו, ולנו לא נותר מלבד לזרוק אותו או לייבש את פרחיו, אולם ישנן דרכים פשוטות וקלות אשר מסייעות בשמירה על זר הפרחים לאורך זמן שכדאי להכיר.
 
 
 
פרחי אורנית
 
 
 
 

אז כיצד ניתר לשמור על זר פרחים לאורך זמן?

 
 
  • שימוש במי קרח: כולנו יודעים כי בכדי לשמור על זר הפרחים עלינו להציב אותו באגרטל עם מים, אולם אם נשתמש במי קרח, הזר ישמר לאורך זמן רב הרבה יותר. ניתן לשים במים קוביות קרח של ממש, ואין צורך להפשיר את הקרח לחלוטין, להיפך- קוביות הקרח יסייעו בשמירה על טמפרטורת המים נמוכה ועל הפרחים לאורך זמן.
  • גובה המים: גובה המים גם הוא משפיע על מצב הפרחים, כאשר יש לוודא שאין פרחים או עלים הנוגעים ישירות במים. פרחים או עלים הנכנסים אל המים הופכים עם הזמן לכר פורה לחיידקים, אשר פוגעים בפרחים והעלים הבריאים והורסים את זר הפרחים במהירות, ולכן חשוב להסיר כל עלה ופרח אשר עלול להיכנס לקו המים בכד.
  • גזירת הגבעולים: כאשר אנו מקבלים זר פרחים, אין אנו יודעים כיצד הוא נגזר, וברוב המקרים הזרים נגזרים בצורה אשר חוסמת את פתח צינורות המים של הגבעולים. לפני שאנו מכניסים את הזר לכד, כדאי לגזור את גבעוליו עוד מעט מתחת למים, כך שנמנע כניסה של אויר לצינורות ונוכל לוודא כי הם פתוחים ומתפקדים.
  • ניקיון וטיפול בזר: את זר הפרחים יש למקם באגרטל נקי וחדש, וכן להחליף את מימיו בכל יומיים, זאת בכדי למנוע הצטברות של חיידקים אשר עלולים לפגוע בפרחים. כמו כן, ניתן להוסיף למים חומרי מזון לצמחים אשר יסייעו גם הם בשמירה על הזר.
 

כאשר אנו מחפשים זר פרחים איכותי שישמר לאורך זמן, אנו יכולים לפנות לפרחי אורנית

 
פרחי אורנית הינה בעלת מגוון רחב של פרחים, צמחים וקישוטים, אשר יחד יכולים להרכיב את הזר המושלם לכל אירוע אשר גם יעזור בלשמח את היקרים לכם וגם ישמר לאורך זמן.