פרחי אורנית
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
073-7822082
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

בחירת זר פרחים מנצח

 
מחפשים זר פרחים שיהיה לא רק יפה, אלא גם ישקף את הרגשות שלכם? זקוקים לזר ייחודי לאדם מיוחד? אנחנו הכתובת בשבילכם. אנו מעמידים לרשותכם זרים שהם לא רק מעוצבים היטב, אלא גם משדרים את המסר הרצוי.

לבחירת זר פרחים מנצח חייגו 073-7822082
 
 

אילו רגשות זר הפרחים שלכם צריך לשדר?

 
  • אהבה?
  • השתתפות בצער?
  • השתתפות בשמחה?
  • או סתם מתנה לכבוד יום נפלא?

אנו נמצאים כאן כדי לעזור לכם לבחור את הזר המנצח שמתאים לרגשות שלכם.
 

כל פרח והמשמעות הייחודית שלו

 
פרחים הם לא רק צמחים צבעוניים ויפים, במרוצת השנים פרחים שונים קיבלו משמעויות שונות התלויות בהקשרים תרבותיים. מעבר לזאת, אותם צמחים יכולים לקבל משמעויות שונות ואף מנוגדות בתרבויות שונות. כך למשל, ורדים אדומים משדרים תשוקה בתרבות המערב, לוטוס לבן מסמל טוהר בתרבות סין. דוגמה מצוינת למשמעויות תלויות תרבות הוא האירוס, שמצד אחד יכול לסמל יצירתיות ופוריות, אך גם מוות. חשוב אם כן להתאים כל פרח לאירוע ולתחושה שרוצים לסמל.
 

בוחרים את זר הפרחים המושלם

 
זרי פרחים משרתים אותנו בכל הסיטואציות בחיים, החל ממתנות לימי הולדת ועד לזרי אבל, שנועדו להשתתף בצער המשפחה. מסיבה זו, חשוב לבחור את הזרים לא רק על פי המראה שלהם, אלא גם בהתאם למשמעות. אנו בפרחי אורנית חולון עובדים עם צמחים שונים מזה למעלה מארבעים שנה. בתקופה זו למדנו לא רק לעצב זרים מדהימים, אלא גם להתאים אותם ללקוח ולאירוע אליו מיועדים. אנו מתייחסים לעיצוב הזר, לצבעים שלו וכמובן לרצונות של הלקוח. הידע והניסיון שלנו מאפשרים לנו להתאים את הזר המושלם בכל פעם מחדש.