פרחי אורנית
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
073-7822082
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

כך ניתן לגדל פרחים בצורה הנכונה ביותר

 
 

גידול פרחים: לא מה שחשבתם!

 
 
גידול פרחים נשמע לכולנו משימה ארוכה וקשה ביותר. אמנם גידול פרחים דורש זמן אך לא מדובר כאן על גידול אננס או גידול עץ אורן אלא על פרח שיכול משלב הנביטה ועד הפריחה להסתפק בכמה חודשים ולפעמים אפילו כמה שבועות. לגדל משהו משלכם זה משהו שנוגע ללב, לראות את כל הדרך שהוא עובר יחד אתכם עד שמאדמה בלבד נוצר משהו יפהפה וצבעוני. אנשים רבים מגדלים פרחים בגינות שלהם למטרות אסתטיות וחלק פשוט אוהבים את העיסוק הזה וגם אתם יכולים להתחיל בלי בעיה.
 
 
 
גידול פרחים
 
 
 
 

כך ניתן לגדל פרחים בצורה הנכונה ביותר

 
  • ודאו שיש לכם אזור מתאים לגידול הפרחים. בכל מה שקשור לעולם הצומח נסו להתייחס אליו כמה שיותר כמו עולם החי וכאילו אתם מגדלים גור כלבים קטן. הפרח שלכם צריך שמש והוא צריך מים ואם תציבו אותו בתנאים לא אופטימליים הוא פשוט לא יצמח כמו שצריך ואולי בכלל לא יצמח. ודאו שיש לכם אדמה מספקת וטובה עבורו ואם אין לכם גינה גם ערוגה או עציץ יכול להיות נחמד.
  • חשוב מאוד להניח את העציץ ליד שמש במידה והפרח צריך. אי אפשר לסגור את החלון או ליצור הצללה על הגינה ברוב שעות היממה ולצפות שהפרח יצוץ אחרי כמה חודשים. הפרחים צריכים שמש כדי לצמוח ואם אתם רוצים ליהנות מהם בגינה אתם חייבים לוודא שזה מה שהם מקבלים.
  • התאימו את הפרחים לשגרת היום שלכם. גידול פרחים שונה מפרח לפרח, יש כאלו שצריכים יותר מים ויש כאלו שצריכים פחות מים, יש כאלו שצריכים יותר שמש ויש כאל ושצריכים פחות שמש. אם תתאימו את סוג הפרחים לשגרה שלכם תוכלו להשיג תוצאות טובות יותר. אם אתם לא מהאנשים שמשקיעים לאורך זמן ויש סיכוי שתשכחו כמה פעמים להשקות אותם יכול להיות שיש פרחים שיפרח והיטב למרות זאת.
  • תשקיעו בפרחים. פרחים בחולון, בתל אביב ובפארקים ציבוריים רבים ברחבי הארץ אינם צומחים סתם ככה. הם צומחים אחרי שהשקיעו בהם כאשר ההשקעה יכולה להיות או בדמות התמדה בהשקיה ובטיפוח או בדמות התקנת כלי השקיה מתאימים. ההשקעה שלכם צריכה להגיע בכל צורה שהיא כדי שהפרחים שלכם יקבלו מה שהם צריכים ואם אתם לא מעוניינים להתקין טפטפות או לקנות מכשור מתאים, אתם חייבים להתמיד.
  • אם אתם מגדלים כמה פרחים, סמנו את הפרחים שלכם בשלטים. כך גם תוכלו לספר לאורחים ולמשפחה שלכם מה אתם מגדלים וגם תזכרו בעצמכם איפה כל שתיל נמצא. בשלבים הראשונים לא קל לזהות אותם ויכול להיות שתתבלבלו בכמות המים ובשאר הטיפול ולכן הסימון עם השתילה חשוב ביותר.
 

ליהנות לאורך כל הדרך

 
נסו ליהנות משלב הגידול למרות שזה שלב שלוקח זמן רב. גידול פרחים בחולון, בקרית אתא, בנהריה ובכל מקום אחר בארץ לוקח זמן וחשוב להתייחס לכך כאל עוד דבר שהתחלנו ונהנה מהפירות שלו, או במקרה הזה יותר נכון, הפרחים שלו, רק לטווח הארוך.
 
אם אתם מעוניינים בזרי פרחים באיזור חולון או במשלוחים לכל מקום, צרו קשר עם פרחי אורנית ותוכלו להינות מכל פרחי האביב במקום אחד ולהעניק אותם כמתנה לפסח ליקיריכם: 073-7822082