פרחי אורנית
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
073-7822082
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

גם השנה מחקר קובע: זר פרחים ליום נישואין נשאר במקום הראשון

 
גברים המעוניינים לרכוש מתנה ליום הנישואין לא צריכים להתלבט יותר מדי. כמו בכל שנה, גם הפעם קובע מחקר בינלאומי כי פרחים מהווים את המתנה המושלמת. הם נמצאים במקום הראשון והרבה מעל בשמים, בגדים או הפתעות אחרות.
כל אישה מצפה לקבל פרחים ביום הנישואין ויש כאלה שרוכשות אותם בחזרה עבור הבעל. החלפת פרחים היא תופעה נפוצה ברחבי העולם וזאת בשל משמעות סמלית גדולה. פרחים הם הדרך הטובה ביותר להביע אהבה והערכה. אפשר לשלב אותם עם מתנות אחרות, אך אסור לוותר עליהם באירועים מיוחדים ובעיקר בימים רומנטיים כמו ימי נישואין.
 

למה פרחים תמיד במקום הראשון?

 
 
כדאי להזכיר את הסיבות שעוזרות להסביר מדוע זר פרחים ליום נישואין הוא תמיד מקום ראשון ברשימת המתנות:
  • עלות מול תועלת – כל בן זוג יכול לקבוע מראש את מסגרת התקציב ולהשיג זר פרחים מדהים ביופיו. המחיר הוא לא פקטור משמעותי ברכישת זר פרחים. דווקא בימי נישואין ניתן לבחור פרחים טריים, רעננים וריחניים ולהעניק אותם בתור מתנה. במונחים של עלות מול תועלת מדובר על ההפתעה המושלמת לבני זוג בכל הגילאים.
  • מבחר – אי אפשר להתעלם מהמבחר האדיר של סוגי פרחים. יש כאלה הבוחרים פרחים לפי צבעים, אחרים עושים זאת לפי ריחות ורבים משלבים בין ההיבטים השונים. המבחר של הפרחים קיים לכל אורך השנה. אפשר לחגוג ימי נישואין עם פרחים תקופתיים בחורף או להעדיף את הפרחים הצבעוניים של הקיץ.
  • ערך מוסף – לפרחים יש ערך מוסף שאינו קיים בסוגים אחרים של מתנות לימי נישואין. ראשית, כל הנשים ללא יוצאות מן הכלל אוהבות פרחים ואין אישה שתסרב לקבל זר מושקע. שנית, הפרחים ניתנים בימי נישואין עם ברכה אישית. הברכה נשארת עם האישה עוד הרבה אחרי שהזר נובל או מאבד מטריותו. פרחים הם מקור גאווה עבור נשים ובימי נישואין יש להם נוכחות גדולה יותר.
 

טיפים לבחירת זר פרחים ליום נישואין

 
יש כמה טיפים שיכולים לעזור לבני זוג אשר אינם מוצאים את זר הפרחים המושלם לקראת יום נישואין. הטיפ החשוב ביותר הוא להתאים את זר הפרחים לאופי של מקבלת המתנה. אין סיבה להסתפק בזר פרחים שגרתי ורצוי להשקיע זמן, מחשבה ואנרגיות בבחירת הזר. אפשר כמובן להתייעץ עם נציגי חנות פרחים ולשמוע המלצות. ניתן גם לשאוב השראה מקטלוג פרחים ולעצב זר באופן אישי. הדגש צריך להיות על התאמת הזר לתחומי העניין של האישה וההעדפות שלה.
טיפ נוסף ולא פחות חשוב הוא לרכוש רק זר פרחים טרי. כדאי להשקיע עוד כמה שקלים בזר פרחים איכותי, מלבלב וריחני. אורך החיים של זר פרחים אמנם קצר אך ניתן להאריך אותו בעזרת שמירה על טריות. החיפוש אחר זר פרחים טרי ליום הנישואין קל מכפי שנהוג לחשוב. כל גבר יכול להיכנס לחנות פרחים כדי להתרשם מההיצע ולשמור על הזר הטרי ביותר. את הזר כדאי לקנות רק ביום הנישואין עצמו או לכל היותר בערב שלפני.
טיפ אחרון המיועד לגברים שרוצים להפתיע את הנשים שלהם עם זר פרחים ליום נישואין הוא לא לשכוח את הברכה. כפי שצוין קודם, הברכה היא חלק בלתי נפרד מהזר. זהו המקום להביע הערכה אישית ולהוסיף גם מילים מהלב. ברכה יכולה להינתן עם הזר או בנפרד. במידה ושולחים את זר הפרחים לבית או למקום העבודה של בת הזוג, רצוי להדגיש מראש את חשיבות הברכה המצורפת.