פרחי אורנית
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
073-7822082
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

דבר אלי בפרחים – זר פרחים לכל מצב רוח

 
הפרחים מקיפים את כל מעגלי החיים. מלווים אותנו בכל תחנות החיים. מרגע הלידה ועד זקנה ושיבה והאמת היא שגם לאחר מכן.
זר הפרחים מפציע בחדרה של היולדת מיד עם התבשר על בואו לעולם של העולל. הוא ממשיך להפתיע בימי הולדת, בחגים או במסיבות. הוא כמובן מלווה כל מסיבת אירוסין או חתונה ולהבדיל הוא נמצא גם בהלוויות או בעליה לקבר בבית העלמין.
נדמה כי מדובר במוצר יחיד וייחודי המצליח לחצות יבשות וימים, לשמור על פופולאריות ולשרת את אותן המטרות בכל מקום, כי הפרחים מביעים בלי מילים ובלי שפה ומצליחים לשמח כל אחד בצבעוניות וברעננות הטבעית שלהם.
 
 

פרחים - מחווה שהיא הרבה מעבר למילים

 
הפרחים כאמור מצליחים להביע הרבה מאוד גם בלי שנכביר במלל. לכן, הפרחים הם הבחירה האולטימטיבית בהזדמנויות רבות. אם זה כשרוצים לשמח את סבא וסבתא או חפצים להביע התרגשות ושמחה עם הזוג הצעיר הנישא, עם היולדת הטריה או סתם כך רוצים לשמח ולרגש את בן הזוג, הפרחים הם אלו שיצליחו לעשות את זה בצורה הטובה ביותר.
 

 
זרי פרחים
 

מה יש בהם בפרחים שעשו אותם למחווה כה מלבבת?

 

✿ זרי פרחים - בניחוח פריחה והתחדשות ✿

 
פרחים מעצם היותם וטבעם, מסמלים התחדשות ורעננות. בסיטואציות כמו לידה או אירוסין ונישואין תמיד מככבים הפרחים. הם אלו המסוגלים לבטא יותר מכל מתנה אחרת את היופי ואת הניחוח הייחודי של ההתחלה. הם זורעים בלב תחושה של התחלה המלווה בצבע, ברעננות ובנעימות מיוחדת. הפרחים מדגישים את היופי שבתהליך המתחיל את צעדיו הראשונים ויוצא לדרך חדשה בחיים.
 

❤️️ זרי פרחים – לאיחולים הבאים מהלב ❤️️

 
 
כאשר אנחנו רוצים לברך או לאחל, להכיר טובה או להביע הערכה, זר הפרחים ייטיב לעשות את זה בצורה הכי חמה והכי לבבית. המראה הצבעוני והמרשים, יחד עם האיחולים או הברכות, יעניקו למחווה ממד מרגש ונוגע ללב באופן מיוחד.
 
 

❀ זרי פרחים – יופי טהור מהטבע ❀

 
אין מתנה או מוצר מתועש בעולם שיוכל להשתוות לזר הפרחים הטבעי. גם אם נבחר בזר מלאכותי שיהיה במראה הכי קרוב לפרח הטבעי, עדיין לא נצליח ליצור את האפקט המרענן כפי שהזר הטבעי מסוגל ליצור.
הפרחים החיים שנקטפו ישר מהטבע, הם אלו היוצרים את ההתרגשות ואת השמחה בלב כל מי שזוכה לקבל אותם.

 

❤️️ זרי פרחים – מפיח שמחה ותקווה ❤️️

 
הפרחים עם הניחוחות המשכרים, במראה המרענן החי והפורח, מפיחים רוח של תקווה ושל היאחזות בחיים. אלו נוסכים כוחות גם אצל אנשים עצובים, בקרב חולים, בלב מדוכאים או כאלה החסרים שמחת חיים. בכוחם של הפרחים לשפר את מצב הרוח וליצור תחושה של חיות ושל תקווה, כי עוד יבואו ימים טובים יותר.
 

❁ זרי פרחים - להביע הוקרה והערכה ❁

 
ישנם הרבה הזדמנויות או מקרים בחיים אשר בהם אנחנו נדרשים, או סתם כך רוצים להביע הכרת הטוב. אנחנו רוצים להביע את תחושות ההוקרה שלנו ואת ההערכה שאנחנו רוחשים כלפי הזולת. אם זה רופא שיצא מגדרו בטיפול מקצועי ואנושי או לחילופין מנהל חשוב שאנחנו רוצים להביע את הערכתינו כלפיו. זה גם יכול להיות מורה או בוס, לא תמיד אנחנו מצליחים לחשוב על מתנה שווה ומתאימה מבחינת הרמה של המקבל.
כדאי לדעת כי כאשר מדובר בפרחים, אין מושג של 'מתאים' או 'לא מתאים'. הפרחים בהחלט מתאימים לכל אחד, בכל רמה ובכל סיטואציה.

כי פרחים כאמור מדברים בלי מילים.
זרי פרחים מביעים את הרגשות ואת השפה של הלב, וכשהלב מדבר, לא צריך דבר מעבר לזה.
❀❤️️❀