פרחי אורנית
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
073-7822082
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

הזמנת פרחים בחולון לכל מטרה

 
קטלוג אונליין לכל אירוע משלוח מהיר באזור חולון, בת ים והסביבה
להזמנות טלפנו עכשיו: 073-7822082

פרחים
הם אחת משיטות הקישוט הטובות ביותר שיש משום שהמראה שלהם מרענן מראה של כל חדר ושל כל גן. בעבר קישוט התאפשר רק באמצעות כאלו שצמחו באדמה או בעציץ, אך עם הזמן ביתו סוגים רבים. כיום עיקר העיצוב מתבצע באמצעות פרחים חיים האסופים לזרים או באמצעות סידורי זרים.
 

הזמנה דרך האינטרנט

 
כיום אין כבר צורך להגיע באופן יזום עד לחנות, השיטה המקובלת יותר לרכוש זר היא הזמנת טלפונית.מה שקורה זה שלכל חנות יש קטלוג זרים ועציצים הנמצא באתר האינטרנט של החנות, והלקוחות מתקשרים ומבצעים הזמנה בהתאם לקטלוג. אפשר כמובן לבצע גם הזמנות של זרים מיוחדים שיעוצבו בהתאם לבקשות שלכם.הזמנת פרחים בחולון מתחברות לנו הרבה פעמים לתחום הרומנטי, או כחלק ממתנת יום הולדת מושקעת. יחד עם זאת, זה שירות חשוב ביותר עבור מרכזי אירועים, מרכזי כנסים, בתי מלון ועוד.
 

מרכזי כנסים

 
מרכזי כנסים צריכים להיות מקושטים מצד אחד, אך מצד שני הם גם צריכים לשמור על מראה מכובד ורציני. פרחים הם הדרך הטובה ביותר להשיג את המטרה. שימו לב שבמרבית הפאנלים תמצאו סידורים על שולחנות הנואמים וזרים גדולים המוצבים בפינות החדר.ארגון כנס זו משימה לא פשוטה, ותהיו בטוחים שלמנהל האירוע אין זמן לשלוח את אחד העובדים שלו לאסוף את כל הסידורים ואת הזרים מהספק. במקום זאת מרימים טלפון לחנות מספר ימים לפני הכנס ומבצעים הזמנה.
 

בתי מלון

 
בית מלון שמכבד את עצמו שומר על מראה ביתי ומסביר פנים, זאת בין היתר באמצעות פרחים טריים כל הזמן. הם סמל לטיפוח והם תורמים רבות למידת הנאתו של הלקוח מהמלון. במלונות לא עושים שימוש בהם אלא בזרים בגדלים שונים, בהתאם למקום שבו מוצבים.לכל מלון יש ספק בדרך כלל , ומנהל התחזוקה של המלון מבצע הזמנה פעם בשבוע. המטרה היא לשמור על טריותם לאורך זמן.
 

אולמות אירועים

 
ישנם סוגים שונים של קישוטי שולחנות ועיצובי חופה, אך נדיר ביותר שתראו עיצוב אירוע שאינו כולל פרחים. החופה עצמה מקושטת הרבה פעמים בסידורים המוצמדים אל הפינות העליונות של החופה. צורה נוספת לקשט את החופה היא באמצעות סייפנים בשני אגרטלים (רצוי שקופים או לבנים) לצד העמודים הקדמיים של החופה. הרבה אנשים בוחרים לקשט את השולחנות באמצעות זרים מסוגים שונים. בסופו של דבר, מרבית האירועים מצריכים הזמנת פרחים מכובדת ביותר.

רוצים להזמין פרחים בחולון?
חייגו עכשיו לפרחי אורנית: 072-3226518