פרחי אורנית
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
073-7822082
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

האם באמת חייבים לתת פרחים בוולנטיין?

 
 
הרבה מאוד אנשים מרגישים שהם חייבים לתת לאהובה שלהם פרחים כשמגיע ולנטיין, הלא הוא יום האהבה. לפעמים זה כבר הופך להיות בגדר עול, כי "שוב צריך לתת פרחים", אבל למעשה, אין כמו המתנה הזאת כדי לשמח אישה. וכל כך למה? כל התשובות במאמר שלפניכם.
 
 
 
פרחים בוולנטיין
 
 
 
 
 

נתחיל בתשובה לשאלה

 
בכותרת המאמר זרקנו שאלה לחלל האוויר, ואנחנו מרגישים שאנחנו צריכים לענות עליה. אז התשובה היא תלוי את מי שואלים. אם תשאלו גברים, הם בוודאי יגידו לכם שהם מרגישים משעממים כשהם קונים כל פעם את אותו דבר, אבל אם תשאלו את הנשים שמקבלות את הזרים – התשובה, כנראה, תהיה שונה.

נשים אוהבות פרחים, ולא בכדי. הזרים הללו מהווים עבורם לא סתם מתנה, אלא מתנה שיש בה הרבה מאוד משמעויות:
  • זוכרים אותנו – גבר ששולח פרחים ביום האהבה זוכר את האישה שאיתו ומוצא דרך נפלאה להגיד לה את זה.
  • אוהבים אותנו – ככל שהזר גדול ומרשים יותר, האישה מפרשת את זה כך: לא רק שחושבים עליי, אלא גם מוכנים להשקיע בי הרבה, וזה אומר שאני מיוחדת עבור הגבר שלי ואהובה עליו מאוד.
  • מכבדים אותנו – זר פרחים יוקרתי המעוצב שלא כלאחר יד טומן בחובו גם משמעות של הערכה ושל כבוד רב לאישה.

לאור כל זאת אפשר להבין, שמשלוח פרחים בוולנטיין תורם הרבה מאוד להרגשה האישית של האישה, ולכן, אם יש מישהי שאתם באמת אוהבים – כדאי מאוד שתשלחו לה פרחים, גם אם שלחתם לה כבר בשנה שעברה ובזאת שלפניה.
 

אורנית – פרחים כשאוהבים

 
פרחי אורנית מציעה לכם שלל זרים מיוחדים לכבוד ולנטיין 2014 שבא עלינו לטובה. צוות השוזרים המקצועיים שלנו ישמח לשזור עבור הנשים המיוחדות בחייכם את הזרים היפים ביותר, בהתאמה אישית להעדפות ולתקציב שלכם.

לקבלת מידע נוסף ולהזמנת משלוח פרחים ליום ולנטיין חייגו עכשיו 073-7822082 ונשמח לעמוד לשירותכם.