פרחי אורנית
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
073-7822082
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

זוג חגג 50 שנות נישואין בזכות סידור פרחים לשולחן

 
בני זוג שחגגו לאחרונה 50 שנות נישואין מוכיחים מעבר לכל ספק סביר את היתרונות והחשיבות של סידורי פרחים. כבר בשבוע הראשון לנישואין החליט בן הזוג להפתיע את אשתו הטרייה עם סידור פרחים לשולחן. הוא רכש עבורה את הסידור דרך חנות פרחים מקצועית, בחר היטב כל פרח ותכנן כיצד להפתיע אותה ברגע שתחזור הביתה.

בניגוד למערכות יחסים ארוכות בהן בני הזוג עשויים לפתח אדישות מסוימת אחד כלפי השנייה, בנישואין טריים מתקיימת דווקא דינאמיקה הפוכה. קשה לכאורה להפתיע את בני הזוג בשבוע הראשון של הנישואין ולכן יש צורך במחשבה מחוץ לקופסא. סידור פרחים לשולחן מהווה מהבחינה הזו מתנה מושלמת. בן הזוג רכש את הפרחים כאשר אשתו הטרייה לא הייתה בבית, הוא סידר אותם על השולחן לפי הוראות השוזרים בחנות וגם הוסיף כרטיס ברכה עם מסר אישי.

האישה נכנסה לבית ולא ידעה את נפשה מרוב אושר. ברגע שראתה את הפרחים חזרה אליה ההתרגשות מיום החתונה והיא ידעה שעשתה צעד נכון. במקביל, גם הבעל ראה את התוצאה והחליט שמעתה והלאה יהיה מדובר במנהג קבוע.

 
סידורי פרחים
 

כל שבוע סידור פרחים חדש

 
 
סידור הפרחים שנתן הבעל לאשתו בשבוע הראשון לחתונה הפך בקלות למנהג קבוע של שניהם. אלמנט ההפתעה אמנם עומעם מעט, אך בת הזוג עדיין שמחה לגלות את הפרחים על השולחן בכל יום שישי. בנוסף, ההחלטה על סידור פרחים פעם בשבוע נתנה מענה על הצורך ברענון הטריות של הפרחים. כל פעם שהסידור החל להירקב רכש הבעל פרחים חדשים וכך השיג מספר מטרות בעת ובעונה אחת:
  • עיצוב החלל – קשה להתעלם מהנוכחות של סידור פרחים לשולחן בתוך החלל הביתי. כל מי שנכנס לבית, אורחים ובני משפחה, רואים מקרוב את הפרחים ומחייכים בתגובה. פרחים משנים לחלוטין את האופי של החלל והם מעניקים לו ערך מוסף. סידורי הפרחים מתאימים גם לבתים קטנים בתוך סביבה אורבנית צפופה, וגם לבתים במושב פתוח ורחב ידיים.
  • מתן יחס אישי – הענקת הפרחים לאישה בכל שבוע הצביעה על יחס אישי מצד הבעל. בני זוג יודעים כי כל סיפור אהבה דורש תחזוקה, השקעה, זמן ומשאבים. סידורי פרחים נותנים מענה על הצרכים הללו ועובדה שהם מחזיקים מעמד כבר יותר מ-50 שנה.
  • שמירה על אנרגיות חיוביות – סידור פרחים לשולחן עוזר לשמור על אנרגיות חיוביות בתוך הבית. הפרחים מכניסים ריחות נעימים לבית, אפשר לשים את הסידור על שולחן בסלון או במטבח וניתן לשלב אותם עם העיצוב הכללי. פרחים גם נותנים תחושה של שלווה ובכל פעם שהאישה רואה את הפרחים היא נרגעת.
 

איך אפשר ליהנות מכל היתרונות של סידור פרחים לשולחן?

 
במקרה שלפנינו הצליח הבעל להפוך את מערכת היחסים בינו לבין בת הזוג לדינאמית ומרגשת. הוא לא הסתפק בנישואין בלבד, אלא הבין כי עליו לחשוב מחוץ לקופסא. הרכישה של סידורי פרחים מדי שבוע הוכיחה את עצמה בטווח הקצר והארוך. בת הזוג רגילה לקבל פרחים והם מעניקים לה את התחושה הרומנטית הרצויה. גם הבעל בעצמו התאהב בפרחים וכעת שניהם לא יכולים לתאר את הבית בלעדיהם.

אפילו מבחינה כלכלית יש יתרון לסידור פרחים לשולחן. זו מתנה זולה יחסית, עם ערך סמלי גבוה. אפשר ליהנות מכל היתרונות של סידורי פרחים במידה ובוחרים אותם מכל הלב. ניתן להתייעץ גם עם נציגי חנות פרחים ולהפוך הפתעה חד פעמית להרגל קבוע של חיי נישואין מאושרים ומספקים.