פרחי אורנית
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
073-7822082
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

זרי פרחים מיוחדים לאירועים מיוחדים

 
אין עוררין על כך שזרי פרחים הם המתנה המושלמת לאירוע. חברים, בני משפחה וקרובים נוטים להעניק פרחים לבעלי האירוע באופן אישי או לשלוח אותם לבית בהפתעה. אחרים יכולים לבחור סידורי פרחים שיהפכו את האירוע לחגיגה צבעונית ובלתי נשכחת. יחד עם זאת, חשוב להתייחס להבדלים בין זרי פרחים ולהבין את הקשר ביניהם לבין אופי האירוע: יש אירועים מסוימים בהם רצוי לבחור זרים מיוחדים. זרים אלו אינם משאירים ספק לגבי הייחודיות של האירוע והם אחראיים על האופי שלו.

השאלה היא באילו אירועים אנו זקוקים יותר מכל לזרי פרחים מיוחדים. הנה כמה דוגמאות שיכולות לעזור:
  • חתונה – גולת הכותרת של קטגוריית האירועים המיוחדים היא חתונה. זהו אירוע אליו מגיעים מוזמנים בכל הגילאים, משתי משפחות שונות ומכל רחבי הארץ. חתונה היא חגיגה יוצאת דופן אליה נערכים שבועות ארוכים מראש. מהבחינה הזו אין הבדל בין חתונה בארץ לבין חתונות במקומות אחרים. לא משנה איפה בוחרים לערוך את החתונה, זרי פרחים מיוחדים חייבים להיות חלק בלתי נפרד מדרישות העיצוב של האולם או הגן.
  • ברית לילד ראשון – גם ברית לילד ראשון עונה על השאלה מהו אירוע מיוחד. בברית כזו ההורים מוצאים את עצמם משתפים את ההתרגשות עם בני משפחה קרובים ורחוקים, שכנים, קולגות ועוד. ברית לילד ראשון היא הזדמנות להעניק זרי פרחים מיוחדים ואסקלוסיביים. זרי פרחים הופכים כל אולם אירועים למקום אישי והם מתאימים לאירוע המשלב בין דת, מסורת ומשפחה כמו ברית.
  • ימי הולדת עגולים – בימי הולדת עגולים נהוג לחגוג בצורה מיוחדת. מי שרוצה לתכנן אירוע מיוחד יכול להגיע עם זר פרחים גדול, לצרף אליו בלונים ולכתוב ברכה אישית. רוב ימי ההולדת העגולים בהם נותנים זרי פרחים מיוחדים הם בגילאים מתקדמים. בימי הולדת אלו חוגגים בני המשפחה עם הסבים והסבתות, עם הנכדים והנינים ועם חברים במעגל הקרוב והרחוק.

מלאכת השזירה היא פקטור משמעותי ברכישת זרי פרחים מיוחדים. שזירה מקצועית אפשר לזהות גם מרחוק וללא רקע או ניסיון. השזירה דורשת יצירתיות רבה והיא יכולה להפוך כל זר פרחים סטנדרטי לזר בצורת לב, טבעת ועוד. השזירה מעבירה את הדגש מסוג הפרחים עצמם למבנה ולמראה הדקורטיבי החיצוני.
 

מה מאפיין זרי פרחים מיוחדים?

 
 
אחרי שמחליטים על רכישת פרחים מיוחדים לאירועים מיוחדים, צריך להביא מה בכלל מאפיין אותם. ראשית, זרים לא שגרתיים ומיוחדים הם רעיון מצוין למי שמחפש אחר מתנה ספונטנית. שנית, הזרים מסמלים רגשי אהבה, ידידות והערכה ולכן אפשר להרכיב אותם מסוגים שונים של אלמנטים. בזרים מיוחדים הדגש הוא על שזירה מקצועית המבוצעת במיומנות. שוזרי פרחים בוחרים היטב כל פרח, משלבים אותו בתוך הזר כדי ליצור מראה אחיד והרמוני וגם ממליצים על סוגים מסוימים של פרחים לטובת שיפור עמידות הזר.

עוד מאפיין של זרי פרחים מיוחדים הוא השימוש באלמנטים יוצאי דופן כגון תכשיטים. זר לא שגרתי מגיע עם תוספות רבות:
  • מארזי פירות
  • שוקולדים
  • דברי מתיקה
  • דובונים ובובות

מי שרוצה להעניק זר סמלי יכול לצרף אליו מתנה אישית. בני זוג הבוחרים לעבור לגור ביחד לדוגמא מעניקים לעיתים קרובות זר עם מפתח. גם בימי משפחה ניתן לצרף לזר מיוחד כרטיס ברכה מנגן, מתנה או כל הפתעה אחרת. מי שרוצה להרחיב את היריעה מוזמן להתרשם מקטלוג הפרחים המיוחדים ולברר גם על בלונים מדליקים ומפתיעים. בשורה התחתונה, באירועים מיוחדים אין גבול לכמות האפשרויות היצירתיות.