פרחי אורנית
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
073-7822082
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

טו באב 2019 איך ולמה?

 

פרחים לכבוד טו באב 2019

 
חג האהבה מזוהה במידה רבה עם פרחים, ואין זה מפתיע, שכן אין מתנה נעימה יותר מזר פרחים מלבלב, טרי ורענן. השאלה הגדולה היא באיזה סוג של פרחים לבחור כדי לפנק את בת הזוג? להלן כמה טיפים חשובים שכדאי לקרוא לפני שניגשים לחנות הפרחים השכונתית.
 

הטעם האישי של האישה

 
לכל אישה יש את סוג הפרח האהוב עליה, כך למשל הוורדים זוכים לאהדה רבה, הסייפנים וגם חרציות. כדאי מאוד לברר מה סוג הפרח האהוב על האישה, ובבחירת הזר המושלם עבורה, כדאי מאוד להתמקד בסוג הפרחים התואמים את הטעם האישי שלה.
 

משמעות הפרח

 
הפרחים הם חלק בלתי נפרד מעיצוב הגינה והבית מזה אלפי שנים, ועם השנים הם קיבלו משמעויות שונות בתרבויות השונות. כדאי לבחון מה המשמעות שעומדת מאחורי הפרח לפני שבוחרים בזר כזה או אחר. לדוגמה, לוטוס מסמל בכל תרבויות המזרח את התום ואת הטוהר, ולכן מתאים במיוחד לחתונות. גם הצבע של הפרח יכול להיות בעל משמעות, והצבע עצמו ישנה את המשמעות של הפרח. כך למשל, ורד בצבע צהוב מהווה סמל לידידות, ולכן לא יתאים לזר פרחים עבור בת זוג, ובוודאי לא ביום האהבה. ורד בצבע אדום, לעומת זאת, מעביר מסר של אהבה ורומנטיקה.
 

בחירת הצבעים

 
מעבר למשמעות ולצבע של הפרחים, יש להתייחס גם למראה של הזר בכללותו. הזר צריך להיות הרמוני מבחינת הצבעים שמרכיבים אותו. הוא יכול לכלול פרחים מסוגים שונים, אך הצבעים של כולם צריכים להתכתב היטב ביחד. זרים רבים נשזרים בהתאם לצבע מנחה אחד, ואחרים מערבים מספר צבעים, אך בכל מקרה צריכה להיות התאמה טובה בין כל הקומפוננטים. זר הכולל פרחים מכל מיני צבעים ובכל מיני גדלים ייצור מראה מבולבל, כאשר היופי של כל פרח כשלעצמו, ייבלע בתוך אי הסדר הוויזואלי הכללי.
 

בחירת אלמנטים נוספים

 
היום ניתן להוסיף לזר הפרחים אלמנטים שונים, שהם לאו דווקא פרחים. קודם כל, ניילון העטיפה הוא חלק בלתי נפרד מהרושם הראשוני שיוצר הזר. הוא צריך להיות מסודר ומוקפד. ניתן להוסיף אלמנטים נוספים כמו דובונים ופרפרים שיצטרפו לזר, וניתן גם להוסיף פרלינים משובחים, שיהפכו את הזר לא רק ליפה אלא גם לטעים. כיום ענף שזירת הפרחים הינו אומנות יוצאת מהכלל, וכל לקוח רשאי לבחור בזר סטנדרטי או בכזה שיעוצב במיוחד בשבילו ובשביל אהובתו. בכל מקרה, לפני בחירת זר פרחים לט"ו באב, כדאי להתייחס לא רק למראה הזר אלא גם למשמעויות שלו.

מבולבלים מהמידע הרב?
בחברת פרחי אורנית ישמחו להגיש לכם את כל העזרה הדרושה לבחירת הזר המושלם לט"ו באב.