פרחי אורנית
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
073-7822082
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

טיפים לבחירת זרי פרחים לאירועים

 

בחירת זרי פרחים הינה חלק בלתי נפרד מתכנון אירוע וכדאי לדעת כיצד לעשות זאת

 
 
כאשר אנו מתכננים אירוע, אנו בוחרים בקפידה את המיקום, האוכל, העיצוב, המוזיקה וכמובן את זרי הפרחים שיקשטו את המקום ובכך יצרו את האווירה בה אנו מעוניינים באירוע. ישנן אפשרויות בחירה רבות של זרים לאירועים, וכדאי לדעת על מה לשים דגש וכיצד לבחור את הזר המתאים לאירוע שלנו.
 

מה צריך לדעת לפני הבחירה?

 
  • התאמת זר פרחים לסגנון האירוע: זרי פרחים מגיעים בסגנונות רבים- קלאסי, רומנטי, מודרני ועוד, ויש להתאים את סגנון זר הפרחים לסגנון האירוע בכדי שהזרים במקום יוכלו לסייע לנו ביצירת האווירה בה אנו מעוניינים. התאמת סוג הזר לסגנון האירוע יכולה להתבצע על ידיכם, אולם מוכרים בחנויות פרחים יוכלו לספק לכם סיוע בנושא ולעזור לכם לבחור את הזר שיחמיא בצורה הטובה ביותר לכם ולאירוע שלכם.
  • התאמת זר פרחים למיקומו: זר הפרחים בו נבחר בסופו של דבר צריך להתאים לא רק לאירוע ולסגנונו, אלא גם למיקום בו הוא יוצב בשלב מאוחר יותר. כאשר אנו בוחרים זר פרחים לשולחן גדול, הזר צריך להיות גדול בהתאם, בכדי שיחמיא לשולחן ולעיצוב ולא יראה קטן מידי ולא מתאים. בצורה דומה, כאשר אנו בוחרים זר פרחים לשולחן נמוך, ארוך או קטן, נצטרך להתאים את צורת וגודל הזר למיקומו.
  • בחירת הפרחים: בחירת הפרחים שיהיו בזר צריכה להתבצע תוך התחשבות לא רק בסגנון העיצובי, אלא גם במה שמשדר כל פרח. צבעונים וורדים משדרים רומנטיקה, אחווה וסדר, בעוד שפרחים כגון חרציות וכלניות מסמלות את בוא האביב ומשדרות פריחה והתחדשות. בשל משמעותם של פרחים שונים, נוצרה מגמה של שימוש בפרחים מסוימים לאירועים מסוימים כגון שימוש בכלות לחתונות, שימוש בוורדים לחתונות ואירוסין וכדומה.
 

בפרחי אורנית יוכלו לסייע לכם בהתאמת הזר המושלם לאירוע שלכם

 
פרחי אורנית הינה חנות המספקת מגוון רחב של פרחים ועיצובים, אשר יכולים להתאים לכל סגנון ולכל אירוע. מוכרי החנות ישמחו לסייע לכם בהתאמת הזר הנכון עבורכם ובעיצוב הפרחים לאירוע שלכם בצורה המרשימה ביותר.