פרחי אורנית
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
073-7822082
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

סידורי פרחים ליום הזיכרון

 
ביום הזיכרון נהוג להניח על קברי החללים זרי אבל. זרים אלו יכולים להגיע בצורת זר רגיל, או כאשר הם מגיעים מארגונים שונים, בצורת סידור פרחים עגול – גלגל אבל רשמי. סידור הפרחים מגיע בגדלים שונים, על פי רוב עם סרט שחור לציון אבל ועליו כיתוב. ביום הזיכרון לחללי צה"ל מקובל לשלב בסידור הפרחים גם בצבעי כחול ולבן, לציון דגל המדינה.

אצל פרחי אורנית בחולון תוכלו להזמין גלגלי אבל וסידורי פרחים ליום הזיכרון, כולל סידורים בעיצוב אישי, בהם תוכלו להביע את רגשותיכם בצורה יותר ייחודית, תוך שילוב אלמנטים פרטיים וכיתוב אישי. את סידורי הפרחים תוכלו לאסוף הישר מן החנות, במועד שנקבע מראש, או שנוכל להביא אותם אליכם באמצעות משלוחי פרחים בכל אזור גוש דן.

זקוקים לעצה? צוות פרחי אורנית עומד לשירותכם וערוך להעניק לכם ייעוץ מקצועי ואישי, כדי לעזור לכם להביע את תנחומיכם בכבוד ובכנות.
 

חשוב לזכור!

 
  • למרבה הצער, יום הזיכרון הנו יום עמוס מאוד עבור חנויות פרחים. לכן, על מנת להבטיח שתוכלו לקבל את הפרחים בזמן, או להזמינם כלל, מומלץ להזמין אותם מבעוד מועד.
  • כמו כן, במידה ובחרתם להזמין את סידור הפרחים מראש ולקבלו זמן מה לפני אירועי היום, חשוב לאחסן אותו בתנאים הולמים: הרחק מן השמש וממקורות חום וקור עזים. יש להימנע מלהשאיר את הסידור ברכב, וכן מומלץ להרחיקו מהישג ידם של בעלי חיים וילדים קטנים. כמו כן, יש להימנע מלהניח עליו דברים שעלולים לפגוע בצורתו או במראהו.
 
להזמנות סידורי פרחים וגלגלי אבל ליום הזיכרון, טלפנו עכשיו: 073-7822082