פרחי אורנית
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
073-7822082
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

מאחלים מזל טוב עם זר ליולדת

 
קרובי משפחה או חברים המעוניינים לרכוש מתנה ליולדת טרייה נתקלים בשורה ארוכה של דילמות. המטרה היא למצוא מתנה מיוחדת, שתעזור ליולדת להתאושש ותספק עבורה תמיכה מנטאלית בימים הראשונים אחרי הלידה. לא תמיד קל למצוא מתנה מן הסוג הזה במחיר משתלם ולעיתים גם אין הרבה זמן פנוי עבור קבלת ההחלטה. מומלץ למנוע מראש את עוגמת הנפש ולבחור זר פרחים ליולדת כדי להפתיע אותה עם מתנה מושלמת.

זר פרחים מביע איחולי מזל טוב ואפשר לשלוח אותו ישירות לבית החולים. מי שמגיע לביקור בבית החולים ישמח לרכוש זר בצירוף כרטיס ברכה ולמסור אותו באופן אישי, אך אחרים יכולים לבצע משלוח מסודר עד הבית. זרים ליולדת מורכבים ממגווון פרחים הנבחרים בקפידה ואפשר לרכוש אותם בטווח רחב של מחירים.
 
 

למה דווקא זר פרחים?

 
אלו הסיבות העיקריות בגללן כדאי לבחור זר ליולדת בתור מתנה:
  • כל הנשים אוהבות פרחים
  • זר ליולדת מציע שילוב אידיאלי בין עלות ותמורה
  • אפשר לבחור זרים ליולדת עם סידורי פרחים מיוחדים
  • המשלוח של זר ליולדת מגיע תוך זמן קצר ושעות בודדות בלבד

מי שרוצה לנצל את ההזדמנות ולרכוש זר פרחים ליולדת צריך לדעת לאן לפנות. בשלב הראשון כדאי להיכנס לאתרי האינטרנט המציעים זרי פרחים, להתרשם מהקולקציה ולבחור את הגודל. בשלב השני אפשר להשאיר את פרטי היולדת ולתאם משלוח ומסירה. זר ליולדת צפויה להעלות חיוך על פני האם הטרייה והוא יכול להמשיך ללוות אותה גם הרבה אחרי שהיא עוזבת את בית החולים.
אנחנו בפרחי אורנית מתמחים בסידורי זר ליולדת ומזמינים אתכם להצטרף למשפחת הלקוחות המרוצים. חייגו בהקדם לנציגי החנות ובואו לשמוע הצעת מחיר אטרקטיבית על זר ליולדת. יש לנו פרחים טריים, ריחניים ויפים שמחכים רק לכם!