פרחי אורנית
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
073-7822082
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

משלוחי פרחים

 
משלוחי פרחים הינם משמחי לב ומעלי חיוך באופן אוניברסלי. אנשים מכל התרבויות השונות בעולם מגיבים לפרחים. אם זה משלוחים לאהובה בישראל או בארצות הברית, או קבלת סחלב יפה מילדה קטנה בעת טיול בתאילנד. לעיתים מתקשרים לדברים הכי בסיסיים – צבע, טבע ותשומת לב. העולם הלך והשתנה עם הדורות, הטכנולוגיה הולכת ומתפתחת מיום ליום, ועדיין, לא נס ליחם של משלוחים. אומנם אולי הבחור יצמיד לזר היפה ליום הולדתה של אהובתו גם אריזת מתנה צבעונית ובתוכה אייפון חדיש, אבל היא תתרגש ממתנה נוסטלגית זאת בדיוק באותה מידה שזרי פרחים ריגשו אהובות לפני מאה שנה.
 
 

משלוחי פרחים – למי ומתי?

 
משלוחי פרחים הם פיתרון נפלא לכל מטרה. זאת בזכות היותם תמיד מרגשים ומרשימים, ובעיקר מעידים על כך שחשבת על מקבל המשלוח, והקדשת לו תשומת לב ביום מרגש בחייו. משלוחי הזרים מוצע כיום בטווחי מחירים גדולים, ממחיר זול עבור זרים קטנים יחסית ועד מאות שקלים, ולכן קל ונוח להשתמש באופציה הזאת עבור כל מטרה, קטנה כגדולה: יום הולדת, יום האם, יום נישואין שלכם ושל הוריכם, עבור הולדת תינוק, בקשת סליחה, לחברים שנכנסו לדירה חדשה או קיבלו עבודה חדשה אחרי אבטלה ארוכה ועוד ועוד. אופציה נוספת ונפלאה אפילו כדי לומר תודה פשוטה כשנעזרתם באדם אחר, שכן הפרחים חזקים ממילים בלבד, והרושם שיותירו יהיה רב והדבר יוסיף באופן ניכר לתדמית שלכם בעיני מקבל משלוח הפרחים.

בסופו של דבר, מדובר במחווה קטנה, שאינה דורשת ממון רב או מאמץ גדול מצדכם, אך הרושם שהיא מותירה גדול עד מאוד. בסכום כספי קטן תוכלו להאיר את יומו של אדם החשוב לכם – האין זו מטרה מספקת כדי לפנות לחנות פרחים קרובה ולהזמין?
 
משלוחי פרחים
 

משלוחי פרחים – מה להזמין?

 
לרוב האוכלוסייה אין מושג קלוש במה לבחור, אילו משתלבים זה עם זה, איך קוראים לצמח כזה או אחר, וכן הלאה. למרבה השמחה, חנויות המציעות משלוחי עושות את העבודה בשבילכם. אתם יכולים להגיע אל החנות ולהתייעץ עם המוכר ולבחור בזרים המתאימים לתקציבכם ולאירוע שלכבודו אתם זקוקים למשלוח. אופציה חלופית היא לעיין באתר האינטרנט של אותה חנות. בכל אתר יהיו לרוב דוגמאות של משלוחי פרחים סטנדרטיים שמהם תוכלו לבחור על פי טעמכם. מאיפה להזמין? אם החנות נמצאת בסביבתכם, אתם יכולים פשוט להגיע אליה וכך להתרשם מהמבחר ואף לבחור בעצמכם את הזר המבוקש על פי טעמכם.

אם אין לכם זמן או גישה לחנות הקרובה, ניתן להזמין באינטרנט ובטלפון. עדיף בכל מקרה להיכנס לאתר האינטרנט של החנות כדי להתרשם ממנה ומהזרים שהיא מציעה עבור משלוחי פרחים בחולון והסביבה (אם כי לרוב תוכלו גם לבקש שירכיבו לכם זר אישי על פי טעמכם או שהתאמה אישית). אחרי שבחרתם והתרשמתם ניתן לערוך את ההזמנה בטלפון או באינטרנט, על פי העדפתכם.

אל תשכחו לצרף פתק עם הקדשה! שכן, איך יידע מקבל הזר למי להוקיר תודה?