פרחי אורנית
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
073-7822082
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

משלוח זר פרחים

 
זר פרחים צריך להזמין מבית עסק שמתחייב לעמידה בלוח זמנים, שמכיר את הצרכים של הלקוחות שלו וכמובן שמקפיד על משלוח של פרחים טריים וריחניים. במאמר הבא נסביר איך עושים את זה ונשתמש בחולון בתור דוגמא להזמנת משלוחי פרחים בעיר גדולה
 
משלוח זרי פרחים
 
 
הזמנה נכונה של משלוח זר פרחים היא משימה מורכבת יותר מכפי שנהוג לחשוב. קודם כל, יש מגוון עצום של סוגי פרחים ולא תמיד ברור איזה מהם להזמין ובאיזה מהם להתמקד. שנית, יש סוגים שונים של בתי עסק שמציעים משלוחי פרחים או שילוב בין פרחים ומתנות נוספות. שלישית, צריך להכיר את הנמען ואת קהל יעד – כי יש הבדל בין משלוח פרחים לבני משפחה, קולגות או בני זוג במערכת יחסים רומנטית.

 

בחירת שירותי משלוח

 
הפתרון למורכבות של הזמנת משלוח זר פרחים היא לבחור בצורה נכונה את בית העסק שלוקח עליהם אחריות. אם פונים מלכתחילה אל חנות פרחים או משתלה שמתמחה בשירות מן הסוג הזה, יש סיכוי גבוה מאוד שהלקוחות יהיו מרוצים. בזכות ההתמחות של אותו עסק במשלוח של זר פרחים, אפשר להעביר אליו את האחריות על תהליך קבלת ההחלטות.

 

מאפיינים של משלוח פרחים מקצועי

 
למשלוח שמבוצע בצורה מקצועית יש מאפיינים מובהקים, אפילו אם מדובר על תחום כל כך גדול כמו פרחים. הנה למשל כמה תחומי אחריות שהם בבלעדיות של החברה שמבצעת את המשלוח הזה:

א. התחייבות לעמידה בלוח זמנים – זר פרחים מזמינים רק מחברה שמתחייבת לעמוד בלוח הזמנים ולהציע פיצוי לכל מקרה של איחור, עיכוב או בעיה. בגלל שברוב המקרים לוח הזמנים הוא קריטי לטובת אספקת הפרחים בזמן המתאים למוען ולנמען כאחד, חשוב מאוד להתעקש על ההתחייבות הזו.

ב. היכרות עם הצרכים של הלקוחות – בית עסק שמכבד את עצמו יכיר את הצרכים של הלקוחות. במשלוחי פרחים למשל, זה יבוא לידי ביטוי ביכולת לתת המלצות. בחנות פרחים מנוסה יידעו להמליץ על פרחים מסוימים לימי אהבה וימי נישואין, על פרחים אחרים עבור ילדים שרוצים להפתיע את ההורים שלהם ועל פרחים ספציפיים במקומות עבודה ובתי עסק.

ג. פרחים טריים וריחניים – משלוח זרי פרחים מתאפיין בכך שהמוצר עצמו הוא בעל תוקף מוגבל. בניגוד למוצרים אחרים שאותם מעבירים במשלוח או כמתנה, כאן מדובר על פרחים שחייבים להגיע כאשר הם בשיאם או לפני השיא שלהם. לכן, חשוב מאוד לבחור את המשלוח לפי היכולת של החברה לספק רק פרחים טריים וריחניים.

 

משלוח זר פרחים בחולון

 
עוד דרך טובה לבחור ממי להזמין משלוח פרחים היא לבדוק את המיקום הגיאוגרפי. בגלל שלכל עסק יש אזורי מתן שירות אחרים, בדיקה של המיקום הגיאוגרפי עוזרת לדעת האם המשלוח יגיע בזמן. ספציפית בעיר גדולה כמו חולון, אפשר לבחור משלוח זרי פרחים בחולון שרלוונטי לכל גוש דן וגם לערים שכנות. בנוסף, תושבי חולון והאזור יכולים לבחור ממי להזמין משלוח פרחים לפי המלצות של לקוחות מרוצים.

 

המלצות על משלוח פרחים

 
משלוח פרחים בוחרים לפי המלצות של חברים, קרובים ובני משפחה. אם לא מכירים באופן אישי מישהו שהזמין משלוח פרחים והיה מרוצה, אפשר להרחיב את החיפוש ולהשתמש במידע מאתרי האינטרנט והרשתות החברתיות. לחילופין, ניתן ליצור קשר עם נציגים של חנות פרחים ולבקש מהם מידע על לקוחות מרוצים שמוכנים להזדהות בשמם.

 

השוואת מחירים בין משלוחי פרחים

 
הטעות הנפוצה היא לבחור משלוח פרחים לפי המחיר. אמנם לגיטימי לחסוך בהוצאות, אך אסור שזה יבוא על חשבון איכות הזר.