פרחי אורנית
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
073-7822082
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

מתנה לפסח: עציץ או פרחים?

 
חג הפסח המתקרב מעלה את השאלה הנצחית, מה כדי להביא לפסח? הכוונה היא כמובן למתנות לחג ומה להביא למי מבני המשפחה המארחים אותנו לארוחת ליל הסדר ההולכת ומתקרבת. רבים מנצלים את החג כדי להביא מתנה לפסח לבני משפחה, לחברים, קולגות לעבודה וכדומה. מן הסתם פסח אינו חג אשר מביאים בו מזומן או צ'קים כפי שנהוג בחתונות או באירועים דומים. בחג הפסח נהוג להביא מתנות של ממש, אבל הבעייה היא שלא תמיד יודעים מה האדם אוהב או צריך. על כן מן הסתם הפתרון הטוב ביותר במקרים אלה הם פרחים.

אין עוררין על כך כי פרחים הם תמיד מתנה נהדרת. מתנה לפסח בדמות פרחים יכולה להיות מאד מרהיבה, ומכיוון שמדובר באביב ניתן למצוא אין ספור פרחים מסוגים שונים ובצורות שונות. שתי הצורות הנפוצות להביא פרחים היא בזרים או בעציצים. מה עדיף על מה? זה עניין של טעם ושל הכרות עם מקבל/ת המתנה.
 
 

זרים של פרחים

 
בצורה זו ניתן להכין מתנה לפסח מאד מיוחדת ומרהיבה. אם אתם מוזמנים לארוחת הפסח המסורתית אצל קרובי משפחה או חברים הרי שמטבע הדברים יהיה נכון להביא זר פרחים גדול בתוספת ברכה אישית למארחת. ניתן לצרף לזר גם בקבוק יין או אפילו מצה שמורה באריזה יפה ומהודרת. באופן הזה תוכלו להביע גם את רגשותיכם וגם את אווירת החג בצורה מאד יפה. אם אתם מעוניינים להעניק מתנה לפסח לאדם שאצלו לא תתארחו בסעודת החג - תמיד תוכלו לעשות משלוח של הפרחים.
 

עציצים של פרחים

 
 
צורה נוספת שמאד מקובלת כמתנה לפסח הם עציצי פרחים או צמחים מיוחדים. העציצים הנפוצים לפסח הם:
  • פיקוסים שונים
  • גוזמניה
  • אנטוריום
  • שחלב
  • פוטוס
 
 
 
מתנה לפסח
 
 
 
 
אם אתם מעוניינים בזרי פרחים באיזור חולון או במשלוחים לכל מקום, צרו קשר עם פרחי אורנית ותוכלו להינות מכל פרחי האביב במקום אחד ולהעניק אותם כמתנה לפסח ליקיריכם: 073-7822082