פרחי אורנית
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
073-7822082
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

פרחים לעונת החורף

 

פרחים משנים את צורת ההסתכלות שלנו

 
 
רבים יאמרו כי זר פרחים רחב ומושקע עדיף לעיתים על מתנה בשווי מאות שקלים. פרחים הם מתנה מושלמת המערבת מחשבה עמוקה על אדם קרוב, הם כלי דקורטיבי, לבית, למשרד ולאירוע והם הדרך הטבעית של העולם להפוך למקום יפה יותר. כאשר מדברים על זרים ועל שזירת פרחים, חשוב לעשות זאת בהתחשב בתכונות סביבתיות שונות המשתנות מתקופה לתקופה, עונות השנה, מזג האוויר, הפרחים הקיימים באותה תקופה ועוד. בנוסף, חשוב להתחשב גם בתכונות שאינן משתנות מתקופה לתקופה אך משתנות בהתאם למטרת השימוש הנקודתי בפרחים, כמו שילובי צבעים, גודל הזרים, צורת השזירה (לא תמיד מתאים לעטר מקום בפרחים השזורים בצורת זר) ונוספים.
 

אילו זרי פרחים מתאימים לאירועים בעונת החורף?

 
  • פרחים בצבעים כהים - עונת החורף מאופיינת בקדרות מסתורית שמקנה לה ייחודיות שאין שנייה לה. שימוש בפרחים בצבעים כהים בזרים או בשזירות למיניהן מעבירה את המסר הייחודי של עונת החורף הן בקישוט הבית והן בהענקת אישיות לאירוע שנערך בחורף. כמובן שניתן להשתמש בפרחים בכל מגוון הצבעים, אך פרחים בצבעים כהים כמו אדומים, סגולים וכחולים, מעניקים למקום בו הם נמצאים עזות ודרמתיות שנכונים ומתאימים לעונת החורף הקרה והסגרירית.
  • זרים גדולים המשלבים מספר סוגי פרחים ביחד - בשל העובדה שבעונת החורף השימוש בפרחים בצבעים כהים נכונה ומתאימה יותר דקורטיבית, חשוב לשלב מספר סוגי פרחים גם יחד בזר המתוכנן. שילוב אלמנטים בצבעי לבן או צבעים בהירים תעניק לפרחים הדגשה בתוך הזר ותהפוך אותו מזר יפה לזר אצילי ומושקע.
 

בכל הנוגע להזמנת זרי פרחים- פרחי אורנית

 
פרחי אורנית, חנות פרחים בחולון עם אווירה חמה, מספקת מגוון שירותים לאוהבי הפרחים ולאוהבים להעניק את אהבתם לאחרים. כשמדברים על פרחים בחולון, פרחי אורנית היא הבחירה המוכרת, בשל היותה חנות הפרחים הותיקה ביותר בעיר. בחנות ניתן לקבל שירותי שזירה ברמה מקצועית, זרים מיוחדים, סידורי פרחים, צמחים לבית ולמשרד וזרי אבל. פרחים בחולון הם אותם פרחים כמו בשאר חלקי הארץ, אבל הפרחים בפרחי אורנית, הם פרחים בסידור והשקעה שלא דומים לשום מקום אחר.

צרו קשר עם פרחי אורנית דרך האתר או חייגו:073-7822082