פרחי אורנית
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
073-7822082
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

פרחים לראש השנה

 
פתיחת השנה
תקופת החגים הגיעה וראש השנה בראשה, חג של שמחה, אחדות, הזדמנות למפגש משפחתי או חברים קרובים. לחג ראש השנה להבדיל משאר חגי השנה יש חשיבות גבוהה בגלל היותו החג הראשון, המאורע שפותח את השנה. הברכות שנכתבות והמסרים החשובים שאנשים מעוניינים להעביר ליקרים להם באות לידי ביטוי בחג זה בעצימות גבוהה כי מדובר בברכה שתפתח להם את השנה. ומה טוב יותר בברכת שנה טובה מזר ענק לראש השנה?
 
 
 

משמעות הזר עבורי ועבור היקרים לי

 
בבחירת זר לסמל את פתיחת השנה הקרובה יש חשיבות לנראות ובעיקר לאיכות הזר ולתחזק את הנכללים בו. בהגיעכם לחנות תיעזרו לרוב במוכר או מוכרת המתמצים בתחום ותשענו על מקצועיותם ואמינותם בבחירת הזר המשמעותי והחשוב לכם. לכן, במקרים אלו תעדיפו להגיע לחנות בעלת שם מוכר ומקצועי, הוותיקה והאמינה ביותר. החנות של פרחי אורנית זה בדיוק מה שחיפשתם. בפרחי אורנית יתנו לכם את תשומת הלב והסבלנות לבחור זר שיהיה הבחירה שלכם ומשמעותי עבורכם, על ידי הפרחים והעשבים הנכללים בזר ומייצגים בסמל את משמעות הברכה עבורכם ועבור היקרים לכם, אלו שברצונכם לברך.
 
 
 
פרחים לראש השנה
 
 
 
 

איכותיים ומגוונים, אפשרויות בחירה בלתי מוגבלות

 
בהגיעכם לחנות תוכלו להריח את ריחות העדינים והיפים, ניחוחות של צמחים טריים ומטופחים הנשמרים בדיוק ברמות הלחות הדרושות לחיזוק והארכת חיי מדף של פרחים וצמחים. באורנית חשוב מאוד לחנות לדאוג להביא אליכם את המבחר הגדול והמובחר ביותר של פרחים, מפרחי בר, לוורדים ב3 צבעים ועד עשבי תיבול ריחניים לשדרוג הקישוט. לא רק שהמבחר הוא מהגדולים בארץ בתחום החנויות אלא שגם איכות התוצרים, הפרחים והצמחייה הן מהגבוהות בשוק. ניתן לראות שלפרחי אורנית מגיעים אל הלקוח בשימור מעולה, הזרים מחזיקים מעמד מספר ימים גבוה, אפילו בהשוואה למתחרים ויש להם ניחוחות עדינים ומתאימים למרחב הבית האישי או במשרד.
 

הסמל לברכה

 
בהבאת זר פרחים לאדם החשוב לך, אתה מראה אכפתיות ואהבה אז למה אתם מחכים? היכנסו לפרחי אורנית ובחרו עבור היקרים לכם פרחים לראש השנה.