פרחי אורנית
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
073-7822082
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

5 מתנות משמחות למי שבבידוד

 
בחירה נכונה של מתנה משמחת היא דרך מעולה להפתיע חברים, קרובים ובני משפחה שנמצאים בבידוד בגלל נגיף קורונה.
אז מה בוחרים ומה בעצם ההבדל בין משלוח פרחים, בלונים, שוקולד, יין או עציצים? הנה כל הפרטים.
ישראלים רבים נמצאים בימים אלו בבידוד ולא נראה שהתקופה הזו תיגמר כל כך מהר. גם אם החיסונים כבר יגיעו לארץ, סביר להניח שנצטרך להתרגל לחיות לצד הקורונה ולבצע את ההתאמות. אבל בינתיים, אפשר לפרגן לאנשים בבידוד עם מתנות משמחות:

 
מתנות
 

משלוח פרחים

 
 
זרי פרחים, סידורי פרחים וקופסאות פרחים הם כולם דברים שאפשר להזמין עד פתח הבית. אם קרוב משפחה או חבר למשל נמצאים בבידוד, סביר להניח שהם מאוד ישמחו למצוא על מפתן הדלת זר פרחים רענן וריחני.
אם ממש רוצים להפתיע אותם בהתראה מראש, אפשר גם לדאוג שבעלי מקצוע יגיעו כדי לבצע סידורי פרחים על השולחן בסלון. בנוסף, קופסאות פרחים הן דרך מעולה לשלב את החוויה הפרחונית יחד עם מוצר פרקטי.

 

בלונים

 
אי אפשר לדבר על מתנות משמחות למי שבבידוד בלי להזכיר בלונים. כיום ניתן להשיג מגוון עצום של בלונים בשיחת טלפון קצרה או בהזמנה דרך האינטרנט, כמו גם לשלב אותם עם כרטיס ברכה אישי.
הבלונים מתאימים לגברים ונשים בטווח רחב של גילאים והם מייצרים אווירה נעימה ושמחה יותר אצל מי שנמצאים בבידוד בגלל הקורונה.

 

שוקולד

 
מי שנמצא בבידוד בדרך כלל ממצה מהר מאוד את אפשרויות הכנת או הזמנת האוכל. לזה צריך להוסיף את האווירה המייגעת של הבידוד ואת זה שהוא לא יכול לפגוש חברים ומשפחה.
לכן, הפתרון שעל הפרק הוא פשוט לפרגן לקרובים שלנו עם משלוחי שוקולד. מארזי שוקולד שונים זה בדיוק מה שאנשים בבידוד צריכים על מנת לגוון את השגרה עם טעם מתוק, מוכר ואהוב.

 

יין

 
אנשים רבים נמצאים בבידוד בלי שיהיו להם תסמינים. למעשה, גם אלה שיש להם את התסמינים של הקורונה לא בהכרח מרגישים רע פיזית לכל אורך ימי הבידוד. לכן, לא אמורה להיות בעיה לשתות אלכוהול. כל עוד לא מדובר על אנשים שאלכוהול עלול להיות מסוכן עבורם, אפשר בהחלט לשקול את זה בתור מתנה משמחת. כמו כן, את האלכוהול ניתן לתאם במשלוח ולפי הטעם האישי של מקבל המתנה.

 

עציצים

 
משלוח של עציצים שונה ממשלוח של פרחים, למרות שגם הוא מתאים עבור אנשים שנמצאים בבידוד. ספציפית עם עציצים, הדגש הוא על שימוש בהם כדי לשדרג את כל חלל הפנים של הבית.
בנוסף, אפשר לבחור משלוח עציצים שמתאים דווקא לחצר, למרפסת, לגינה או לגג. בכל אחד מהמקרים האלה, לעציצים יש מספיק נוכחות כדי להפוך למתנה בלתי נשכחת – גם אחרי שהבידוד סוף סוף ייגמר.