פרחי אורנית
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
073-7822082
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

להגיע לחנות או להתרשם מהקטלוג באתר

 
 
מה עדיף: להגיע פיזית לחנות הפרחים בחולון או להיעזר בקטלוג האינטרנט ולהזמין טלפונית זר?

אחת השאלות הנשאלות ביותר מאז עלייתו של אתר האינטרנט שלנו היא מה יותר כדאי: להגיע פיזית לחנות או להיעזר בקטלוג שבאתר ולרכוש זרי פרחים טלפונית?
 
 
 
חנות פרחים אונליין
 
 
 
 
לא פעם לקוחות שואלים שאלה זו את הצוות של פרחי אורנית. לכן, כדי לעזור לכם לראות את היתרונות בכל אחת מהאפשרויות העומדות בפניכם, כתבנו את המאמר הזה.

להזמנות טלפנו עכשיו: 073-7822082
 

יתרונותיהם של הקטלוג באתר וההזמנה טלפונית

 
אפשר להזמין משלוח פרחים מהבית, מהמשרד או מכל מקום שבו יש חיבור לאינטרנט – במקום ללכת עד לחנות, אפשר היום פשוט להיעזר בקטלוג שבאתר שלנו כדי למצוא זר פרחים יפה ולהזמין אותו טלפונית. כך תוכלו לשלוח אותו במתנה לכל מי שתרצו ולכל מקום.

אפשר לקחת את הזמן לבחירת הזר המושלם – אם אתם אנשים שחשוב להם למצוא את הזר המתאים ביותר למקבל המתנה, ולכן לוקח לכם זמן מה לקבל החלטה, הרי שחנות רגילה היא לא בשבילכם, כיוון שהיא פעילה רק בשעות ספציפיות ובימים מסוימים. באתר תוכלו לראות את מגוון הזרים שאנו מציעים במהלך כל שעות היום והלילה ולהתרשם מהם. כשתקבלו ההחלטה, תוכלו לרשום לכם את מספר המק"ט של הזר ולהזמין אותו טלפונית בזמן שעות פעילותינו.
 

יתרונותיה של החנות הרגילה

 
אפשר לראות בעיניים את הגודל של הזר – באתר תמצאו מגוון מחירים המיועדים לגדלים שונים של זרי פרחים. לא תמיד קל לדמיין מהו הגודל של הזר המבוקש , אלא אם כן רואים אותו בגודל טבעי מול העיניים. את האפשרות הזו יש אך ורק בחנות רגילה.

אפשר להריח את הפרחים שבחנות שלנו – מיד עם כניסתכם לחנות שלנו, תוכלו ליהנות מניחוח נפלא של פרחים. לצערנו, את הריח הזה לא ניתן להעביר דרך הקטלוג שבאתר.

אפשר ליהנות מהמראה הצבעוני והיפיפה של הפרחים שלנו – התמונות שבקטלוג מושפעות מהתאורה שבה הפרחים צולמו, מזווית הצילום ומאלמנטים נוספים. לכן, אין כמו לראות את הפרחים הנהדרים שלנו בעיניים כדי להתרשם מיופיים.אלה רק כמה מהיתרונות שיש לכל אחת מהאופציות שאנו מציעים לכם כדי לרכוש פרחים. אבל לא משנה באיזו דרך תבחרו לקנות פרחים, אנו מבטיחים לכם שתיהנו מיחס אישי ומקצועי.

צרו עמנו קשר עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם!